Brygadzista, mistrz – mały menedżer, Warszawa

Termin szkolenia pt.: Brygadzista, mistrz – mały menedżer, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1537.50.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Brygadzista, mistrz – mały menedżer, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, logistyka, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Brygadzista, mistrz – mały menedżer.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *