Język marketingu, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Język marketingu. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-16.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, perswazja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel***.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 922.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Język marketingu, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, perswazja – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Język marketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *