Język marketingu, Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Język marketingu. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-28.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, perswazja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w hotel***. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 922.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Język marketingu, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, perswazja – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Język marketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *