Badania i wskaźniki marketingowe, Poznań

Pragniemy Państwu zaprezentować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-26. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 789.60 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 6%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *