Badania i wskaźniki marketingowe, WARSZAWA

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: Badania i wskaźniki marketingowe. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 789.60 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 6%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *