Doskonalenie kompetencji kierowniczych, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Doskonalenie kompetencji kierowniczych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-01-24, zaś koniec 2013-01-25.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wywieranie wpływu, zarządzanie, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel***.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1709.70.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Doskonalenie kompetencji kierowniczych, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wywieranie wpływu, zarządzanie, motywacja – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Doskonalenie kompetencji kierowniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *