Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, Warszawa

Pragniemy przedstawić Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-02-13 oraz zakończy się 2013-02-15. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 2140.20 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-12 i upust jest równa według firmy 300 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *