AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, Wrocław

Oferujemy nowe szkolenie Ekspert Handlowy o nazwie: AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-29.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Pro Learning.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 719.10.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-11-19.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *