Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, Poznań

Pragniemy Państwu zaprezentować Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-03-18 oraz zakończy się 2013-03-20. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 2140.20 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-03-15, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 300 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *