Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, Kraków

Data szkolenia pt.: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-05-13 i potrwa ono do 2013-05-15. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2140.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-05-10 i bonifikata jest równa według firmy 300 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *