Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, Sopot

Oferujemy kolejne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-06-12 i potrwa ono do 2013-06-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Hotel Haffner****. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Sopot województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 2140.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-11 i upust jest równa według firmy 300 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie, negocjacje – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Negocjacje zakupowe i zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *