Specjalista d/s Turystyki, Gdańsk

Data szkolenia o nazwie: Specjalista d/s Turystyki, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-10 oraz zakończy się 2012-11-25. Jesteśmy znani jako AL-TRAVEL EDUKACJA i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Turystyczne, techniki sprzedaży, obsługa klienta, wychowawców kolonijnych, kierowników kolonijnych.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 580.00.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Specjalista d/s Turystyki, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Turystyczne, techniki sprzedaży, obsługa klienta, wychowawców kolonijnych, kierowników kolonijnych – zaprasza AL-TRAVEL EDUKACJA mająca siedzibę w miejscowości GDAŃSK.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Specjalista d/s Turystyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *