Negocjacje handlowe, Gdańsk

Data szkolenia pt.: Negocjacje handlowe, ma przewidziany start w dniu 2012-10-27 oraz zakończy się 2012-10-28. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1635.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje handlowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Negocjacje handlowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *