Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, Kielce

Przedstawiamy następne szkolenie firmy SEKA S.A. Oddział Kielce zatytułowane: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: BHP, pierwsza pomoc.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA S.A. Oddział Kielce. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 80.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – BHP, pierwsza pomoc – zachęca SEKA S.A. Oddział Kielce mająca siedzibę w miejscowości Kielce.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *