Negocjacje handlowe, Gdańsk

Chcemy zaprezentować Negocjacje handlowe. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-27, zaś koniec 2012-11-27. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 528.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje handlowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje handlowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *