NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., Warszawa

Chcemy zaoferować NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK.. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-10. Organizatorem jest ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Hotel Hetman***. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 725.70 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-11-30.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych – zaprasza ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *