NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., Katowice

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. o nazwie: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Diament ***.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 725.70.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-12-03.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych – zaprasza ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *