NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., Kraków

Chcemy Państwu przedstawić NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK.. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Europejski * * *. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 725.70.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-11-28.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych – zachęca ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *