NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., Poznań

Prezentujemy nowe szkolenie ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. zatytułowane: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Mercure Poznań. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 725.70 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-12-07 i bonifikata jest równa według organizatorów 100 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych – zaprasza ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *