MS Excel – poziom podstawowy, Poznań

Szkolenie pt. MS Excel – poziom podstawowy, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-11 i potrwa ono do 2013-03-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 971.70 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-08 i rabat wynosi według organizatorów 200 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu MS Excel – poziom podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: MS Excel – poziom podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *