Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel, Poznań

Termin szkolenia zatytułowanego: Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-05-09 oraz zakończy się 2013-05-10. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-08, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *