MS PowerPoint – tworzenie prezentacji biznesowej, Poznań

Szkolenie pt. MS PowerPoint – tworzenie prezentacji biznesowej, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2013-03-07.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 725.70 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-06 i rabat wynosi według prowadzących 100 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu MS PowerPoint – tworzenie prezentacji biznesowej, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: MS PowerPoint – tworzenie prezentacji biznesowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *