Motywowanie pracowników, Poznań

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Motywowanie pracowników. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *