Motywowanie pracowników, Poznań

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Motywowanie pracowników. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *