Motywowanie pracowników, Poznań

Szkolenie pt. Motywowanie pracowników, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 528.90.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *