Motywowanie pracowników, Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Motywowanie pracowników. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-01 oraz zakończy się 2013-03-01.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *