Microsoft Word Podstawowy, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Microsoft Word Podstawowy, jest przewidziany w dniu 2013-01-08. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 292.13.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *