Microsoft Word Podstawowy, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Microsoft Word Podstawowy, jest przewidziany w dniu 2013-01-08. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 292.13.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *