ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Szkolenie pt. ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Q33 Sp. z o. o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-22.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Opisane tutaj wyżej szkolenie należy darmowych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej zapytać organizatora.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Q33 Sp. z o. o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *