ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Szkolenie pt. ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Q33 Sp. z o. o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-22.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Opisane tutaj wyżej szkolenie należy darmowych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej zapytać organizatora.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Q33 Sp. z o. o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *