Microsoft Word Podstawowy, Poznań

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Word Podstawowy. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-31.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 292.13.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *