Microsoft Word Podstawowy, Katowice

Szkolenie pt. Microsoft Word Podstawowy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 292.13 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *