Microsoft Word Podstawowy, Poznań

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Word Podstawowy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-05.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 292.13 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *