Microsoft Word Podstawowy, Katowice

Chcemy Państwu zaprezentować Microsoft Word Podstawowy. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-01-31. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *