Microsoft Word Podstawowy, Katowice

Chcemy Państwu zaprezentować Microsoft Word Podstawowy. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-01-31. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *