Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem

Termin szkolenia : Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem, ma przewidziany początek w dniu 2013-03-07, zaś koniec 2013-03-08. Jesteśmy znani jako IT School i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 731.85.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *