Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym

Chcemy zaprezentować Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-03, zaś koniec 2013-01-04. Organizatorem jest firma IT School, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści wyznaczone.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 608.85.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *