Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem

Chcemy przedstawić Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-04, zaś koniec 2013-02-05. Organizatorem jest firma IT School, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały podane.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 731.85 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft Project Standard 2007 – podstawy pracy z projektem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *