Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego

Chcemy Państwu przedstawić Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-11, zaś koniec 2013-03-13. Organizatorem jest IT School, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały wskazane.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1100.85.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *