Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego

Chcemy Państwu przedstawić Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-11, zaś koniec 2013-03-13. Organizatorem jest IT School, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały wskazane.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1100.85.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *