Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego

Przebieg szkolenia o nazwie: Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-04, zaś koniec 2013-02-06. Jesteśmy znani jako IT School i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały ujawnione.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1100.85 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel VBA podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *