Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Termin szkolenia zatytułowanego: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, ma przewidziany start w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15. Jesteśmy znani jako IT School i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w ofercie zaznaczone.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 670.35.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *