Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Termin szkolenia zatytułowanego: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, ma przewidziany start w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15. Jesteśmy znani jako IT School i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w ofercie zaznaczone.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 670.35.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *