Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy IT School o nazwie: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały podane.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 670.35 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *