Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy IT School zatytułowane: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-25 i potrwa ono do 2013-03-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały ujawnione.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 670.35.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel 2007 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *