Microsoft Excel Średniozaawansowany, Poznań

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-30.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 408.98.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *