Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, Jelcz-Laskowice

Szkolenie o nazwie Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp.z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Zarządzanie, produkcja.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Autoliv Poland.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Jelcz-Laskowice województwo Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1845.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, produkcja – zaprasza Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp.z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *