Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, Jelcz-Laskowice

Szkolenie o nazwie Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp.z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Zarządzanie, produkcja.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Autoliv Poland.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Jelcz-Laskowice województwo Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1845.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, produkcja – zaprasza Staufen Polska Doradztwo. Akademia. Inwestycje Sp.z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Mapowanie Strumienia Wartości 11.12.2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *