Microsoft Excel Średniozaawansowany, Poznań

Szkolenie o nazwie Microsoft Excel Średniozaawansowany, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-01-15 i potrwa ono do 2013-01-16.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 408.98 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *