Microsoft Excel Średniozaawansowany, Poznań

Przebieg szkolenia o nazwie: Microsoft Excel Średniozaawansowany, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-02, zaś koniec 2013-01-03. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 408.98 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *