Microsoft Excel Średniozaawansowany, Poznań

Oferujemy nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-05 oraz zakończy się 2012-12-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 408.98 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *