Microsoft Excel Średniozaawansowany, Kraków

Szkolenie pt. Microsoft Excel Średniozaawansowany, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-01-02, zaś koniec 2013-01-03.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Expose. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 408.98 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *