Microsoft Excel Średniozaawansowany, Kraków

Szkolenie pt. Microsoft Excel Średniozaawansowany, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Expose. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 408.98 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *