Microsoft Excel Średniozaawansowany, Kraków

Przedstawiamy kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-18, zaś koniec 2012-12-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Expose. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 408.98 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *