Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Chcemy Państwu zaoferować Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro ExposeLab. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1039.96 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *