Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-01-03 i potrwa ono do 2013-01-04. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1039.96 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *