Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Szkolenie pt. Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-30, zaś koniec 2013-01-31.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Biuro ExposeLab.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1039.96 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *